• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Позакласні заняття

Позакласні заняття

/Files/images/img_home.jpgВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є:

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
  • залучення молоді до національної та світової культури;
  • збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;
  • виховання патріотизму, громадських якостей особистості;
  • забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

У Водяницькому НВК працюють такі гуртки:

1."Дивосвіт дитячих рук"(керівник Неумита Л.П.)

2."Цікава математика" (керівник Мельниченко Т.І.)

3."Драматичний" ( керівник Саєнко З.М.)

4."Юний гросмейстер" (керівник Кучер І.О.)

5."Бджілки(математичний) (керівник Зубрицька О.М.)

/Files/images/IMG_20150123_124644.jpg

Виставка робіт гуртка "Дивосвіт дитячих рук"




/Files/images/IMG_20141226_111412.jpg

Розклад роботи гуртків
Назва гурткаКерівникДні і години роботи КласиПримітка
"Дивосвіт дитячих рук"Неумита Л.П.Понеділок2 - 4
"Рукоділля"Неумита Л.П.Четвер8 - 9
"Цікава математика"Мельниченко Т.І.Четвер3
"Драматичний"Саєнко З.М.вівторок5 - 6
"Юний гросмейстер"Кучер І.О.Четвер5 -6
"Бджілка (математичний)"Зубрицька О.М.Вівторок8 - 9
Кiлькiсть переглядiв: 369